REGISTRACE ODBORNÉHO NÁVŠTĚVNÍKA - PERMANENTNÍ VSTUPENKA S BONUSY

Uzávěrka přihlášek: 31. 3. 2020

Přihláška ke stažení (*.doc)

Závazná přihláška - ONLINE

Registrace odborného návštěvníka je určena všem pracovníkům v knižním a literárním průmyslu a přidružených oborech. Napomáhá k navázání vzájemných odborných a obchodních kontaktů mezi návštěvníky a vystavovateli knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha. Obchodní centrum je umístěno na balkón Pravého křídla Průmyslového paláce a slouží jako zázemí pro registrované odborné návštěvníky, nabízí mj. klidné prostředí pro avizované obchodní schůzky, volný přístup k internetu, informační služby hostesky. V těsné blízkosti je i Profesní fórum, kde je ve spolupráci s Českým literárním centrem organizován program pro profesionály po celé čtyři dny trvání akce. Vzniká tak ucelený prostor zaměřený na potřeby a zájmy odborné veřejnosti.

Registrovaný odborný návštěvník veletrhu získá spolu s koupí průkazu odborného návštěvníka v hodnotě 250 Kč následující výhody:

  • volný vstup po celou dobu trvání akce
  • 1 výtisk Katalogu vystavovatelů
  • 1 výtisk Katalogu doprovodných programů
  • veletržní textilní tašku
  • možnost rezervace a využití jednacího místa v Obchodním centru
  • přístup k internetu v Obchodním centru po celou dobu veletrhu
  • heslo pro wi-fi připojení zdarma
  • kávu nebo čaj v prostorách Obchodního centra

Podmínky registrace

Na základě registrace Vám emailem zašleme pokyny k platbě. Platbu doporučujeme učinit předem, možná je však i platba v hotovosti na místě. Průkaz odborného návštěvníka si pak budete moci vyzvednout v RECEPCI u hlavního vstupu do areálu Výstaviště Praha spolu s informacemi a materiály, vyhnete se tak zcela frontám u pokladen.

Registrovat se můžete na základě stažené přihlášky zaslané e-mailem či poštou nebo vyplněním přihlášky on-line. Informace o zpracování osobních údajů je dostupná na webu www.svetknihy.cz

 

Obchodní centrum je prostor vyhrazený pro jednání a setkávání odborníků z domova i zahraničí. V příjemném prostředí s profesionálním zázemím můžete jednat se svými partnery, navazovat profesní kontakty. Pro registrované odborné návštěvníky je rezervace jednacího místa na danou hodinu zdarma s možností využití internetového připojení.

Rádi poskytneme další informace či pomůžeme s Vaší registrací.

za Svět knihy, s.r.o.

Andrea Tachecí
+420 602 590 888
info@svetknihy.cz