SVĚT KNIHY PRAHA 2021
23. - 26. září 2021

REGISTRACE ODBORNÉHO NÁVŠTĚVNÍKA

PERMANENTNÍ VSTUPENKA S BONUSY


Uzávěrka přihlášek: 30. 6. 2021


Registrace odborného návštěvníka je určena všem pracovníkům v knižním a literárním průmyslu a přidružených oborech. Napomáhá k navázání vzájemných odborných a obchodních kontaktů mezi návštěvníky a vystavovateli knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha. Na balkón Pravého křídla Průmyslového paláce je nově situováno Obchodní centrum, které slouží jako zázemí pro registrované odborné návštěvníky, nabízí mj. klidné prostředí pro avizované obchodní schůzky, volný přístup k internetu, informační služby hostesky. V těsné blízkosti je i Profesní fórum, kde je organizován program pro profesionály po celé čtyři dny trvání akce. Vzniká tak ucelený prostor zaměřený na potřeby a zájmy odborné veřejnosti.

Registrovaný odborný návštěvník veletrhu získá spolu s koupí permanentní vstupenky v hodnotě 250,- Kč vč. DPH následující výhody:

  • volný vstup po celou dobu trvání akce
  • 1 výtisk Katalogu vystavovatelů
  • 1 výtisk Katalogu doprovodných programů
  • možnost rezervace a využití jednacího místa v Obchodním centru
  • přístup k internetu v Obchodním centru po celou dobu veletrhu
  • heslo pro wi-fi připojení zdarma
  • kávu nebo čaj v prostorách Obchodního centra

Podmínky registrace
Na základě registrace Vám emailem zašleme pokyny k platbě. Platbu doporučujeme učinit předem, možná je však i platba v hotovosti na místě. Průkaz odborného návštěvníka si pak budete moci vyzvednout v RECEPCI u u hlavního vstupu do areálu Výstaviště Praha, spolu s informacemi a materiály, vyhnete se tak zcela frontám u pokladen.

Registrace odborného návštěvníka
Jméno Příjmení
Titul před za
Název firmy - fakturační údaje Pozice
Ulice Město
PSČ
Telefon Fax
E-Mail WWW
 
Obor:
nakladatel knihkupec distributor polygraf
knihovník inf. pracovník překladatel lit. agent
spisovatel vědecký pracovník pedagog
jiný:

Obchodní centrum je prostor vyhrazený pro jednání a setkávání odborníků z domova i zahraničí. V příjemném prostředí s profesionálním zázemím můžete jednat se svými partnery, navazovat profesní kontakty. Pro registrované odborné návštěvníky je rezervace jednacího místa na danou hodinu zdarma s možností využití internetového připojení.


Mám zájem o rezervaci místa v Obchodním centru dne    od  do   hod.

Souhlasím se zveřejněním výše uvedených údajů v adresáři registrovaných odborných návštěvníků (Kdo je kdo) na webových stránkách veletrhu Svět knihy Praha až do odvolání.
Informace o zpracování osobních údajů je dostupná na webu www.svetknihy.cz.POKUD OD NÁS NEOBDRŽÍTE POTVRZENÍ O PŘIJETÍ REGISTRACE DO 5 DNŮ, PROSÍME, KONTAKTUJTE NÁS.